tab content 1

Personel Ulaşım Hizmetleri


AK TAŞIMACILIK; her geçen gün ülkemizin önde gelen kurumsal firmalarını müşterilerinin arasına katarak büyümesine devam etmektedir.
Sektörde uzun yıllar hizmet vermiş olan üst düzey yönetici kadromuz ve profesyonel çalışanlarımız ile müşteri odaklı üstün kalitede personel taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.
Sahada, operativ faaliyet görevi almış tecrübeli personelimiz her çeşit ileri teknik imkanlarla donatılmış olup, sorunları müşteri yönetici ve personeli ile koordinasyon içinde anında çözebilmektedir.
Personel Ulaşım Hizmetleri kapsamında sürdürülen çalışmalarda kaliteli hizmet anlayışımızın öne çıktığı ve firmamızın uygulamadaki yüzü olan sürücülerimiz, başta SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmakla beraber her türlü oryantasyon-tanıtım uygulamalarına tabi tutulmaktadır.
Hizmet verdiğimiz araçlarımızın tamamı yolcularımızın rahatı için konforlu ,iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, her türlü yol,izin ve sigorta belgeleri güncellenmiş araçlardan oluşmaktadır.
Araçların içerisinde ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazları kalite standartlarına uygun olarak bulundurulur.
Araçlarımızda taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı, Trafik ve Kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası güvencesi altındadır.
SOS INTERNATIONAL ile yolda arzu edilmeyen olaylara karşı acil tıbbi yardım ve ambulans hizmet sözleşmesi yapılmıştır.
AK TAŞIMACILIK Personel Ulaşım Hizmetleri’nin yüksek standartlara sahip araçlarında bulunan GPS, araçların yönetimini ve takibini sağlayan bir araç takip sistemidir. Bu hizmet sayesinden iş verimliliğinin artması ve zaman kaynaklarının daha verimli hale gelmesi sağlanılır.

tab content 2

Öğrenci Ulaşım Hizmetleri


Taşımacılık sektöründe Öğrenci Taşımacılığı özel sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilincinden olan firmamız, çocuklarımızın güvenli bir şekilde ulaşımını her şeyden önde tutmaktadır. Çocuklarımızın güvenliği okul öncesi ve okul sonrası teminat altına almak AK TAŞIMACILIK için taşımacılık sektörüne yapılan en önemli hizmetlerden biridir.
Eğitim kurumlarının yöneticileri ve değerli öğrencilerimizin ebeveynleri ile birlikte koordineli olarak standartlar ve sistemler doğrultusunda öğrenci taşımacılığı hizmetini en üstün kalite anlayışı ile sunmak amacındayız.
Servis araçlarımız, yasal olarak belirlenmiş donanımlara sahip olduğu gibi ayrıca Akıllı Araç Takip Sistemlerine de sahiptir.
Servis araç sürücülerimiz, öğrenci servis standartlarının gerektirdiği eğitimleri almış ve diğer yasal belgelere sahip vizyonu yüksek kişiler arasından seçilmektedir.
Rehberlerimiz belirli kriterler doğrultusunda özenle işe alınmakta ve kendilerine öğrenci servis standartlarının gerektirdiği her çeşit eğitim verilmektedir.tab content 3VIP Transfer Hizmetleri


AK TAŞIMACILIK; Transfer Hizmetleri ile müşterilerine farkın ve kalitenin yaşandığı ihtiyaç duydukları konforlu ve güvenli seyahat hizmeti sunmaktadır.
VIP Transfer hizmetleri birimimiz; maliyetlerini kısmak ve farklı bir hizmet almak isteyen kurum ve kuruluşların üst düzey yöneticilerine, özel misafirlerine, şirket personeline; tüm teknolojik donanıma sahip konforlu araçlarımızla, konusunda uzman, deneyimli, güvenilir ve özel eğitim almış personelimiz ile hizmet vermektedir.
VIP Transfer Hizmetlerinde kullandığımız modern araçlarımızda yüksek standartlı donanım yanında Akıllı Araç Takip Sistemi de bulunmakta ve araçlar 7/24 esasına göre düzenli olarak takip edilmektedir.

tab content 4

Anket Uygulamaları


Başarılarımızın ölçüm kriteri daima "Müşteri Memnuniyeti" olacaktır. Bu bağlamda yılda minimum 2 defa müşteri memnuniyeti anket uygulaması yapılmaktadır. Bu anket iş ortağımızın isteği doğrultusunda ister “online anket” olarak isterse de “kağıt üzerinde” uygulanabilmekte ve 5 iş günü sonunda raporlaması iş ortağımız ile paylaşılmaktadır.

tab content 2

Akıllı Araç Takip Sistemi


Hizmet verdiğimiz araçlarımızın tümünde akıllı araç takip sistemi mevcuttur. Müşterilerimiz, online ortamda araçlar hakkında geçmiş ve güncel bilgi ve istatistikleri Excel veya HTML formatında raporlayabilir.

Raporlardan bazı örnekler:
● Araç durumları raporu (aracın son durumu, konumu)
● Günlük / aylık özet rapor
● Yol raporu (aracın hangi güzergahı takip ettiğini) 
● Hız raporu (aracın servis süresince kaç km hız yaptığını)
● Kontak bilgisi raporu