Değerli İş Ortaklarım,

AK TAŞIMACILIK olarak; kurumsal bir yapı ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla firmamız önemli bir büyüme göstermiş ve sektörde öncü firmalar arasında yer almıştır.

Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. Özellikle iş verimliliğini arttırmanın başında ulaşım gelmektedir. Günümüzde personel taşımacılığında firmaların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yapılan araştırmalara göre işe gidiş-dönüş saatlerinin verimlilik açısından önemli olduğu saptanmıştır. Trafiğin yoğun olduğu ülkemizde kurumsal firmaların personellerini ve temsilcilerini işlerine, evlerine ve sevdiklerine güvenle taşımak bizim en önemli misyonumuzdur.

Hizmet politikamızı sürekli geliştirerek, insan kaynaklarına ve teknolojiye yatırım yaparak büyümemizi sürdüreceğimize inancımız tamdır. Başarılarımızın ölçüm kriteri daima müşteri memnuniyeti olacaktır.

Bizler, 25 yıllık tecrübemiz ile kurduğumuz firmamızda müşteri odaklı yaklaşımımız, kalitemiz, çevre bilincimiz ve anlayışımız ile her zaman hizmete hazır bir ekibiz.

Saygın birçok kurumsal firmayı müşterilerimizin arasına katmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Genç ve dinamik kadromuz, teknolojik yeterliliğe sahip araçlarımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmeti sizlere sunmak için, var olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Öztürk GÜLEN
Yönetim Kurulu Başkanı

Misyonumuz

Kendimizi sürekli yenileyip geliştiren çağdaş hizmet anlayışımız ile sektörde kontrollü büyüyerek, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda en kaliteli hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

Taşımacılık sektöründe güven ve zaman kavramlarını en üst seviyeye taşıyarak, mükemmelliği sağlayıp, markamızı uluslararası pazara taşımak


AK TAŞIMACILIK, taşımacılık sektöründe birçok başarıya imza atmış ortaklarca kurulmuştur.

Tecrübeli ve eğitimli çalışanlarımız ile başta Personel Taşımacılığı, Öğrenci Taşımacılığı ve VIP Transfer Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Kuruluş amacımız sektörümüze yeni dinamik bir anlayış getirip en iyi hizmeti, deneyimli personellerimizle en uygun şartlarda sunmaktır. Seçkin ve profesyonel bir kadroya sahip olan firmamız, bünyesinde mevcut araç filosu ve deneyimli personeli ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz araçlarımızın tümü Karayolları Trafik Kanunu hükümlerine ve ilgili mevzuatlara uygun taşımacılık hizmeti vermektedir.

Sunduğu Hizmetlerle kalite standartlarına uygunluk ilkesini prensip edinen firmamız, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

AK TAŞIMACILIK; İstanbul genelinde hizmet veren personel - öğrenci taşımacılığı, toplu taşıma ve turizm alanlarında faaliyet gösteren firmaları bir çatı altında toplayan İstanbul Taşımacılar Birliği Derneği (İSTAB) üyesidir.

Eğitim ve Denetimler


Eğitimler

Çalışanlarımıza eğitimler vererek bu eğitimleri sürekli güncelliyoruz.
Her biri kendi alanında uzman, profesyonel bir ekip tarafından verilen eğitimlerimizi, interaktif uygulamalarla dinamik ve etkin kılıyoruz.

Başlıca Eğitimlerimiz:

• AKTÖSHE (AK TAŞIMACILIK Öğrenci Servis Hizmeti Eğitimi)
• AKTPSHE (AK TAŞIMACILIK Personel Servis Hizmeti Eğitimi)
• Oryantasyon
• Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri
• İletişim Eğitimleri
• Problem Çözme Teknikleri
• Stres Yönetimi
• İlkyardım


Denetimler

Hizmet kalitemizi daha da arttırmak amacıyla araçlarımız ve sürücülerimiz düzenli bir şekilde titizlikle kontrol ve denetime tabi tutulmaktadır.

Sürücü Denetiminde;

Kılık - Kıyafet Uygunluğunun Kontrolü
Yasal Evrak Kontrolü

Araç Denetiminde;

Araç İç - Dış Temizlik Uygunluğunun Kontrolü,
Avadanlık (Takoz, Kriko, Çeki Halatı, Patinaj Zincir, Reflektör, Stepne vb.) Uygunluğunun Kontrolü,
İlk Yardım Seti Uygunluğunun Kontrolü,
Yangın Söndürme Cihazının Uygunluğunun Kontrolü,
Lastik Diş Derinliklerinin Uygunluğunun Kontrolü.

Firma Bilgilerimiz


Ticari Ünvanı AK TAŞIMACILIK TURİZM İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Kuruluş Tarihi 2006
Ticaret Sicil No 590100
Ticaret Odası İstanbul Ticaret Odası
Vergi Dairesi Beylikdüzü V.D.
Vergi No 0110522960
Adres Yakuplu Merkez Mah. 59. Sok. No.76/6 Kat.3 Beylikdüzü/İSTANBUL
Web Sitesi www.aktasimacilik.com.tr
E-posta info@aktasimacilik.com.tr
Telefon (0212) 875 55 13
Faks (0212) 876 52 68
Faaliyet Konusu Personel Ulaşım Hizmetleri, Öğrenci Ulaşım Hizmetleri, VIP Transfer Hizmetleri
Banka Hesap Bilgileri
Şekerbank Hadımköy Şubesi
IBAN TR 970005902970130297003826
Yapıkredi Avcılar Şubesi
IBAN TR 030006701000000092830305

Organizasyon Şeması